Черговий тендер: Ніжинський пологовий будинок нарешті відремонтують?

18:25, 08 июля 2016

Экономика

У вівторок, 5 липня, в Управлінні капітального будівництва Чернігівської ОДА відбувся тендер на другий етап реконструкції блоку «В» Ніжинського пологового будинку.

Серед охочих взяти участь у тендері приватні підприємства Виробничо-комерційна фірма «GIFEST», «Панські Левади», «Стимул» та МЖК «Сервіс».

Процедура тендеру проводиться вже вдруге, адже у минулому році приватне підприємство «Стимул» не встигло вчасно виконати зазначені у договорі роботи, тож ремонт розтягнувся на два роки. Проте проблема не лише в тому, що ремонт затягнувся, а й у тому, що виділені на будівельні роботи кошти знову повернулися до бюджету – тобто «згоріли».

Цьогоріч на реконструкцію блоку Ніжинського пологового будинку знову виділили кошти, але в ідеалі вони могли б бути вже витраченими на інші потреби (якщо б завершилася вчасно).

Наприклад, ремонт школи №14, будівництво Артезіанської свердловини чи встановлення трансформатора по вул. Арвата тощо. Натомість мільйони гривень знову підуть на завершення торішнього проекту.

Цікаво, що приватне підприємство «Стимул», яке й стало причиною затягування реконструкції пологового будинку, і цього разу бере участь у тендері.

Зауважимо, що тендерна процедура розкриття пакетів не викликала сумніві ні у журналістів, ні у профільних спеціалістів (конкурс організувало Управління капітального будівництва). Протягом 20-ти робочих днів буде перевірена документація учасників тендеру, а вже потім буде оголошено переможця, який запропонує найвигіднішу ціну.

Втім, попри візуальну «прозорість» процесу, насправді, багатомільйонний тендер не такий вже й безхмарний. В кулуарах Обласної держадміністрації подейкують, що на конкурсну комісію здійснюється такий тиск, якого не було навіть за часів керівництва представників «партії регіонів»: грубі висловлювання, погрози та залучення інших важелів впливу. Все це використовують зацікавлені посадовці.

Тож не дивно, що керівник Управління капітального будівництва Людмила Шкуріна вже навіть написала заяву на звільнення за власним бажанням. Як зазначають деякі «експерти» - тендер виграла не та організація – ось й результат.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации