На Чернігівському міському пляжі встановлено атракціон підвищеної небезпеки

Тиждень тому в Чернігові нарешті офіційно відкрили довгоочікуваний пляжний сезон. Хоча й до цього там відпочивали люди, але, скажімо, «неофіційно». Втім, 1 липня на території міського пляжу «Золотий берег» було доволі людно: перші обличчя міста, громадські активісти, журналісти та сотні відпочиваючих чернігівців.

Новий пляж обійшовся міському бюджету у два мільйони гривень, на які комунальники встановили дитячі майданчики, перевдягальні, сміттєві баки, парасольки та навіть атракціон.

Стосовно атракціону, то на перший погляд він подобається усім: щось новеньке для Чернігова. Втім, деякі свідомі батьки вже описали свої враження щодо атракціону «Блоб» на сторінках Facebook.

Сподіваюсь, що я даремно хвилююся, але мами, вони такі... Стоїть посеред «Золотого берегу» конструкція. Діти, які бачать її, кажуть: «Ух ти, вишка для стрибків». А води по коліно… навіть якщо й по пояс, все одно мало. Там, звичайно, є табличка «Обережно», але чи всі прочитають?

написала на своїй сторінці у Facebook чернігівка Тетяна Сотнікова.

Тож журналісти Інформаційного порталу ProCn вирішили дізнатися, чи насправді ситуація така критична. Спочатку ми завітали на «Золотий берег» та пересвідчилися, що біля багатометрового водного атракціону підвищеної небезпеки «Блоб», дійсно, сьогодні немає надувного матрацу, але натомість є невеличкий ціпок, що тримає табличку «Зачинено».

Попри не дуже сонячну погоду, на пляжі були відпочиваючі з дітьми, яким кортіло залізти на драбину та стрибнути вниз. Втім атракціон встановлений біля самого берегу Десни, де, звісно, дуже мілко. Тож важко уявити, які наслідки були б, якщо дитина зрештою пригнула вниз.

За більш детальною інформацією щодо функціонування та безпечності атракціону ми вирішили звернутися  до начальника комунального підприємства «Паркування та ринок» Сергія Гаруса, який керував роботами з облагородження пляжу. На жаль ,сьогодні на роботі його не було, адже з 4-го липня він пішов у відпустку (ймовірно це пов’язано з виборчим процесом, адже він також балотується по округу №206). Не застали на робочому місці й його заступника – Дениса Брильова.

Від редакції: свої контактні дані ми залишили секретарю, тож чекаємо на офіційну відповідь керівництва КП «Парковка та ринок» стосовно «безпечності/небезпечності» цього атракціону, який навіть й назву має «Атракціон підвищеної небезпеки «Блоб»». Тим часом звертаємося до чернігівців: відпочиваючи на «Золотому берегу», будьте обережнішими.

Атракціон підвищеної небезпеки «Блоб»
Атракціон підвищеної небезпеки «Блоб»
Атракціон підвищеної небезпеки «Блоб»
Атракціон підвищеної небезпеки «Блоб»
Атракціон підвищеної небезпеки «Блоб»
Атракціон підвищеної небезпеки «Блоб»
Атракціон підвищеної небезпеки «Блоб»
Атракціон підвищеної небезпеки «Блоб»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации