Черниговские депутаты изменили целевое назначение земли под застройку жилья

18:23, 02 апреля 2016

В Чернигове
скандальная застройка

В Чернигове появилась очередная скандальная застройка

На останній сесії Чернігівської міської ради депутати змінили цільове призначення декількох ділянок землі в кварталі вулиць Кільцева, Балицького та Багряного. «За» проголосувало 28 депутатів.

Нагадаємо, що напередодні відбувся круглий стіл, де представники забудовників – ТОВ «Топаз» та ТОВ «Форест-3» – намагалися пояснити депутатам та журналістам, що саме вони планують побудувати на цій території. Оренда землі вже закінчилася, проте вони хочуть звести там житловий комплекс. Для цього потрібно не лише продовжити оренду, а й внести зміни до Генерального плану Чернігова, адже раніше там передбачалося побудувати не житлові будинки, а об’єкти інфраструктури. В останніх, як зазначають забудовники, потреба нібито вже відпала.

Навколо цього питання точилося безліч дискусій, адже за шість років підприємства так і не взялися за реалізацію попереднього плану: «Форест-3» обіцяв побудувати автоцентр з торговими будівлями, а «Топаз» – торговий комплекс. На двох вони орендували близько 7-ми га землі.

Під час голосування за це питання до сесійної зали прийшли бійці спецбатальйону «Чернігів» та висловили своє незадоволення. Проти також виступив й громадський активіст Олександр Гашпар, який знайшов документи, що свідчать про непричетність інвестора до зведення житлових комплексів у Києві «Изумрудный» та «Времена года», які він представив як свої проекти.

За інформацією Гашпара, раніше на чолі обох підприємств стояв Олександр Розумовський – співзасновник ТОВ «Єврокон Полісся», який намагається звести житловий комплекс біля Кордівки. До того ж компанії нібито зареєстровані на кіпрських офшорах, а формальним керівником  нині виступає Констянтин Петринчук. Хоча на прес-конференції кілька днів тому обидві фірми від швейцарського інвестора «IDEA Development» представляв вже Максим Цихановський.

Олександр Гашпар про зведення житлових комплексів у Чернігові

Отже, пропонуємо для ознайомлення перелік депутатів, які проголосували «за».

  • Віктор Бистров, Сергій Вакуленко, Ігор Желдак, Володимир Коваленко, Володимир Козир, Микола Носко, Вікторія Овчаренко, Олександр Соколов, Богдан Ткаченко, Максим Черненок, Ганна Якубова – «Наш край».
  • Віктор Акименко, Олександр Антонов, Іван Бакшун, Лариса Кадіна, Ірина Любухіна, Микола Миргородський, Григорій Федорець – «Батьківщина».
  • Сергій Воробйов, Регіна Гусак, Андрій Дериземля, Інна Левченко, Вячеслав Летута, Наталія Малець, Роман Старіков – «Солідарність»
  • Павло Вовк, Світлана Живенко, Олег Шеремет - «Опозиційний блок».

«За» забудову не голосували фракції «Демальянсу» та «Самопомочі».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации