Куліч пообіцяв Чернігівським профспілкам, що заборгованість по зарплаті скоро буде погашена

17:55, 04 июля 2016

Общество

Про це йшла мова під час зустрічі профспілок із головами Чернігівської ОДА та обласного об'єднання організацій роботодавців.

За словами голови Чернігівської профспілки Ігоря Москаленко (близько 140 тис працівників), найбільше чернігівців турбують питання заборгованості по заробітних платам (сягнула вже понад 22-х млн), оптимізація освітніх та медичних закладів, а також шокове підвищення ціни на житлово-комунальні послуги.

Тож чернігівські профспілки зібрали понад 30 тис підписів людей, які виступають проти такого стрибка тарифів. Втім, реакції від Кабінету Міністрів вони не отримали. Тож у середу, 6 липня, активісти зберуться з профспілками, але вже на всеукраїнському рівні.

Щодо заробітної плати, то під час зустрічі з профспілками у Чернігові голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч зауважив, що прем’єр-міністр обіцяв виплатити гроші протягом цього місяця. Цікаво, що за підрахунками Куліча, то нині середня заробітна плата складає 3860 грн.

Разом із тим оптимізація освітніх та медичних закладів все одно продовжиться. Відповідно, цьогоріч в Чернігівській області буде оптимізовано (тобто закрито) 62 малокомплектні школи. Натомість, базові школи отримають додаткову підтримку.

Стосовно тарифів, то влада стоїть на своєму: тарифи мають відповідати реальній вартості, а малозабезпечені – повинні отримати субсидії. Втім, за підрахунками профспілок, в Україні субсидії можуть отримати близько 70%, що не є економічно доцільним.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации