З появою в Чернігові Драконів спортивне життя на Десні ожило

17:05, 02 июля 2016

Спорт

У суботу, 2 липня, в прес-центрі «Чиста політика» відбулася прес-конференція на тему: «Ситуація з веслуванням у місті Чернігів».

Спікерами заходу виступили директор КДЮСШ №1 Сергій Романчук, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля, відповідальний секретар Чернігівського осередку НОК  Дмитро Пиріжок та депутат міської ради Регіна Гусак.

Сергій Романчук розпочав прес-конференцію з історії успіху чернігівської команди «Каяк» на чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон». Нагадаємо, що юнаки зайняли друге місце на класі Open (лише хлопці 13-14 років), та друге місце на класі Міх (6 хлопців і 4 дівчини).

Вперше така велика делегація з Чернігова поїхала на чемпіонат України. Чернігівщину на цьому турнірі представляло аж 63 спортсмена. Приємно, що деякі батьки дітей поїхали разом з нами. Я дякую всім спонсорам, меценатам та депутатам міської ради які допомогли нашій команді з поїздкою до Києва.

зазначив Сергій Романчук.

 

Андрій Дериземля визнав, що в зараз Чернігові відсутні належні умови для спортсменів , але тим приємніше, що навіть таким умовах чернігівці стають призерами. Зараз в місті функціонують 3 спортивні школі і пан Дериземля закликав батьків віддати своїх дітей до спортивних секцій. Учасники заходу відзначили, що з появою в місті човнів «Дракон» спортивне життя на річці Десна ожило. Крім того, туристи вже знають, що в Чернігові є човни Дракон і вони можуть їх взяти в ореаду і покататися.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации