В Чернігові відкрився офіс Регіональної газової компанії

Відтепер для чернігівських споживачів газу не потрібно з самого ранку бігти займати чергу. Тепер це можна зробити швидко та ефективно в новому Центрі з обслуговування клієнтів.

Вчора, 1 липня, в центрі Чернігова, по проспекту Перемоги 108-а (в новобудові біля р. Стрижень), урочисто відкрився перший Центр з обслуговування клієнтів. Тепер майже 135 тисяч споживачів побутового газу обласного центру та Чернігівського району можуть в одному місці отримати консультацію з питань газопостачання та провести необхідні операції - від оплати за послуги до отримання всіх технічних умов необхідних для підключення до мереж.

На відкриття Центру завітали голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч та міський голова Владислав Атрошенко.

Вітаю всіх з відкриттям цього центру. Обслуговування клієнтів завжди було проблемою. Тепер з відкриттям цього Центру, ми всі разом зробили великий крок вперед. Переконаний, що жителі міста будуть отримували якісний сервіс і якісні послуги

зазначив Валерій Куліч.

А міський голова Владислав Атрошенко виступив з ідеєю об'єднати всі комунальні служби в єдиний центр, в якому можна було б отримати будь-яку консультацію і оплатити послуги.

Власне чернігівський центр став першим в Україні оформленим за новими корпоративним стандартам бренду «Регіональної газової компанії». За словами голови правління ПАТ «Чернігівгаз» Алли Ярової, новий центр покладе початок новим і якісним взаєминам між споживачами і постачальниками газу чернігівського регіону.

Однією з новинок Центру, стала автоматизована електронна черга. Програмне забезпечення дозволяє чітко розподіляти потоки клієнтів, а електронне табло, розміщені в залі, голосовим повідомленням інформують клієнта про наявність та номер вільного місця і фахівця. В операційному залі працює 18 привітних менеджерів, більшість з них володіє універсальними навичками і може дати консультацію по будь-яких питань газопостачання. Центр буде обслуговувати клієнтів - з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, без перерви.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации