Освітяни Чернігівщини виступили проти нового закону «Про освіту»

11:20, 09 декабря 2015

Культура
Вчителі закону «Про освіту»

Вчителі закону «Про освіту»

Чернігівські освітяни знову висловили свої негативні думки про реформування освіти. Вони нібито й не заперечують необхідність реформ, але разом із тим обурені передбачуваними методами.

Про це днями йшла мова на пленум комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Представники заходу вважають, що у новому законі «Про освіту» прописуються набагато гірші правила учасників виховного процесу, ніж зараз. Проте, й ними освітяни також завжди були незадоволені.

Перший удар по освіті – мінімальна наповнюваність класів. Так вважають вчителі, аргументуючи, що у понад півтори тисячі класах Чернігівської області не нараховується навіть й по 10 учнів. А у деяких населених пунктах відстань від школи до дому вже сьогодні перевищує 40 км.

Освітяни зауважують, що демографічну ситуацію Чернігівської області потрібно враховувати. Адже нова реформа змусить школи закритися, вчителів позбавить роботи, а дітей – можливості отримати освіту.

Другим каменем спотикання освітяни назвали запровадження контрактів для вчителів. Вони не згодні з тим, що вчителів для роботи мають обирати на конкурсній основі та не бажають самостійно оплачувати свої курси підвищення кваліфікації.

Члени комітету висловилися й проти збільшення робочого часу для вчителів.

Окрім цього освітяни у зверненні до Комітету Верховної ради з питань науки і освіти написали ще багато своїх негативних думок щодо нового закону «Про освіту».

Цей Документ підписало вже 640 тисяч освітян з усієї України, з них близько 8 тис – з Чернігівщини.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации