Курсанти та студенти Академії державної пенітенціарної служби присягнули на вірність українському народові

15:15, 14 вересня 2018

Город.Сн
У Чернігові біля Пагорбу Слави лунає Гімн України, чути слова привітань, до меморіального комплексу Невідомому солдату лягають квіти, урочистим маршем проходять юнаки та дівчата у військовій формі.
14 вересня тут відбулося урочисте складання Присяги на відданість Українському народові курсантами 1-го навчального курсу Академії Державної пенітенціарної служби в рамках відзначення сорокаріччя заснування навчального закладу.
Під час урочистостей Присягу склали 113 курсантів і 58 студентів отримали вітальні листи, серед яких майже половина дівчата.– Вирішив вступити до цього закладу, тому що тут відмінні викладачі, які мають добру базу, і все проводиться дуже дисципліновано. В майбутньому бачу себе першокласним юристом, і маю надію, що саме в цьому закладі я отримаю освіту належного рівня, – каже Родіон Приходько, студент.– Сам я із Чернігова, закінчив першу школу, а вирішив вступати до Академії, тому що тут дуже гарний рівень юридичних знань, високого рівня викладачі, а також дисципліна і добра підготовка для створення хорошого майбутнього, – каже Микита Іванов, студент.

Загалом цього року лави навчального закладу поповнили 486 молодих людей, які протягом наступних років будуть опановувати спеціальності «Право», «Психологія», «Економіка» та «Правоохоронна діяльність».
Академія цьогоріч святкує ювілей – 40 років. Зараз тут навчається більше 1600 осіб – це курсанти, студенти та слухачі за денною та заочною формами навчання.
Святкового настрою заходу додали показові виступи плац-параду та ансамблю барабанщиць Академії. Фінальним акордом стало проходження урочистим маршем та фотографування з почесними гостями.

Більш світлин тут

Володимир Коваль

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації