Сьогоднішній ранок у Чернігові розпочався з пострілів (відео)

17:07, 15 червня 2016

Город.Сн
Стартував відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї. Сім команд з різних областей України зібралися у Чернігівському стрілецькому клубі. Саме там «виросла» олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу — найтитулованіша спортсменка Чернігівщини Олена Костевич.Стрільці з сімох областей України з’їхались до Чернігівського стрілецького спортивного клубу, аби позмагатися за титул чемпіона України зі стрільби з пневматичної зброї. Змагання такого типу проходять у Чернігові вже втретє.

Сергій Майборода, представник центрального комітету ТСО України: «Складнощі: у зв’язку із ситуацією в Україні перевозити зброю якийсь час не можна було. Тепер дозволили, тож чемпіонати продовжуються».

Незважаючи на ці складнощі, спортивна стрільба останнім часом різко стала популярнішою.

Петро Татаренко, директор підприємства «Обласний стрілецько-спортивний клуб»: «Останнім часом люди частіше стали приходити постріляти, в тому числі й сім’ями. Навіть іноземці у нас були».

У відкритому чемпіонаті України зі стрілецької зброї беруть участь 7 команд з різних областей України. І в кожної – своя стратегія й свої мотиви до перемоги.

Варто сказати, хлопці з чернігівської збірної гідно наслідують приклад своєї знаменитої землячки Олени Костевич.

Перемоги перемогами, але здобувати їх все важче – умови, в яких тренуються спортсмени, гірше нікуди. А взимку ще й опалення немає. Чи буде колись вирішена ця проблема?

Ці змагання – перший етап турніру. Другий — дитячий — етап відбуватиметься Черкасах, третій – у Хмельницькому.

«Сівер-центр»

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації