Крематорій у Чернігові буде (відео)

15:36, 10 серпня 2018

Город.Сн
Але не для людей, а лише для медичних відходів. На виконкомі підтримали рішення про виділення коштів на його придбання і розміщення на території пункту для тимчасового утримання тварин. Сума виділення на 2018 рік – 500 тисяч гривень.Також виділили додатково 350 тисяч на реконструкцію парку на Алеї Героїв, по 500 тисяч на капітальний ремонт пішохідних переходів на Героїв Чорнобиля та на Шерстянку. Нову техніку для комунальних підприємств Чернігова теж купуватимуть.

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали програму розвитку електричного транспорту Чернігова на найближчі 4 роки. Тролейбусам дали зелене світло, але за умови наявності фінансових ресурсів.

Щодо транспорту та іншого майна, яке знаходиться на балансі комунальних підприємств міста та міської ради, розглянули низку проектів рішень. Підтримали списання окремих раритетів, які були у «Чернігівводоканалу». При чому, наприклад, історія придбання російського ВАЗу виявилася просто неймовірною. У кузова немає реєстраційного номеру, тому його продати неможливо, - каже начальник «Водокалану» Сергій Малявко.
Міський голова запропонував якимось чином упорядкувати процедуру списання подібного металобрухту, аби у мешканців Чернігова не виникало жодного сумніву щодо законності цієї процедури.

Крім цього, на виконкомі озвучили питання щодо необхідності придбання мікроавтобусу. Це вирішить проблему перевезення людей під час масових заходів та зустрічей. Він має бути без зайвих наворотів, наголосив мер.

Також підтримали звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя. Як наголосила Олена Лисенко, з доходами та видатками у міста усе в нормі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації