Що робити з квитанціями за вивіз сміття? Кому платити? (відео)

14:37, 10 серпня 2018

Город.Сн
Що робити з квитанціями за вивіз сміття у Чернігові? Кому платити? ЖЕКу, ОСББ чи комунальному підприємству АТП-2528? Такі питання турбують мешканців міста після отримання окремих квитанцій за вивезення сміття. Вони стали одним із головних на ранковій нараді в міськраді. Представники ОСББ напряму запитували очільника міста.Нагадаємо, що виконавчий комітет Чернігівської міської ради у відповідності до нового Закону України про житлово-комунальні послуги прийняв рішення про виведення із загального тарифу на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій такої складової, як тариф на вивезення і знешкодження сміття. Таким чином від червня цього року мешканці багатоквартирних будинків Чернігова мають сплачувати послугу з вивезення та знешкодження сміття за окремою квитанцією АТП-2528.

Ситуацію прояснив і начальник цього комунального підприємства.

Руслан Волок, начальник КП «АТП-2528»: «Люди не розуміють, що ЖЕКи виставили таку суму за квартплату, як і раніше. Але ще і АТП-2528 виставило 10,84 грн на чоловіка. Тому у людей питання, кому платити. Але ще раз хочу сказати, ні ЖЕКу, ні будь-якій іншій організації люди не платять за вивіз сміття. Всі обслуговуючі організації вивели це з свого тарифу».

Із червня відбулося підвищення плати за обслуговування будинків, тому в квитанціях, отриманих в липні, ніхто з чернігівців зменшення суми не побачив.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації