«Зміни свою школу»: на Чернігівщині в школі-інтернат побудували лавочку з олівців (відео)

11:25, 14 червня 2016

Город.Сн
Щопонеділка на каналі «1+1» у «Сніданку» виходить в ефір всеукраїнський проект «Зміни свою школу», де знімальна група телеканалу разом із учнями, вчителями, батьками та дизайнерами оновлює учбові заклади. «Сніданок» вже побував у більше ніж 10 школах різних областей України.Мальовниче село Черешенки, що на Чернігівщині. Це майже 300 км від Києва. В місцевій школі-інтернат навчаються діти-сироти, місцеві діти та діти-переселенці. Ця школа почала оновлюватись ще до приїзду телеканалу «1+1», тут вже є дерев’яні гойдалки, велетенські кошики, кам’яний струмок, різнокольоровий міст. Тут майже все вчителі та учні зробили самі із підручних матеріалів.

У рейтингу «Ціни та краси» найдешевшою і найефектнішою вийшла жива палітра з квітів. Коштує лише 200 гривень. «Ми купили 4 листи пінопласту, потім його склеїли, вирізали палітру та пофарбували», - каже директор школи.

«Сніданок» разом з дизайнером Юрієм Ковтуном вирішили зробити школі-інтернат подарунок – лавочку із олівців. Дизайнер сам випиляв 10 олівців із хвої. Замовили металевий каркас та яскраві фарби. Допомагати фарбувати та збирати нову лавочку охоче взялися діти. Коли усі олівці були готові, то їх почали прикручувати до металевого каркасу, - активні діти залишили дизайнера без головної зброї – шуруповерта. Лавочка скручена так як треба. Тепер залишилося домалювати кінчики олівців.

Поки другий шар фарби сохне діти заволоділи мікрофоном ведучої, дуже закортіло спробувати себе у ролі журналістів.

За 20 хвилин фарба підсохла – можна випробовувати на зручність.

Лавочку із олівців зробили лише за 1 годину. Її повна вартість 2860 гривень. Металевий каркас – 1500 гривень, 10 олівців обійшлися у 1300 гривень, само різи – 60 гривень, наждачка – 100 гривень і різнокольорові фарби – 200 гривень.

Якщо цю суму розділити на три класи по 30 чоловік (2860: 90), то вийде приблизно по 30 гривень з учня. А це дешевше, ніж один раз пообідати.

Лавочка настільки сподобалася вихованцям, що води вирішили згодом самостійно зробити ще кілька таких.

А ще у них є мрія, вихованці школи-інтернат хочуть, щоб до них приїхав Руслан Сенічкін і приготував якусь страву.

Телеканал «1+1», «Сніданок з 1+1»

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації