Як «акули» ставали Шумахерами

17:10, 13 червня 2016

Город.Сн

Картинг — це дійсно захоплюючий спорт, доступний будь-якій віковій категорії. За словами Олександра Петренка, за кермо карту сідають як дворічні діти, так і люди поважного віку. Керувати легко, для цього не потрібно вміти водити автомобіль. Крім адреналіну та шалених вражень, можна віднайти в собі навички гонщика і почати займатись цим професійно. Адже відомий всім Міхаель Шумахер починав свою кар'єру саме з картингу. Не всі «промчать шлях» від початківця до професіонала. Але спробуй вати варто. Це весело, легко і добряче заряджає позитивом. Ми знаємо, що кажемо, адже «Відомості» спробували поганяти самі.Уже вчетверте в Чернігові відбувся відкритий чемпіонат з картингу серед журналістів і телеведучих «Media Kart Fight-2016».

Чернігівські медійники цього року по-особливому відзначили професійне свято. На один день вони залишили свої комп'ютери та камери і пересіли в карти. Дехто вже брав участь у цих змаганнях, а дехто пробував себе за кермом уперше. Але всі учасники турніру отримали задоволення від перегонів. Журналістський азарт та запал зносили шини та дивували організаторів турніру.

Проте, за словами Олександра Петренка, голови оргкомітету та головного судді, цього року акули пера ганяли вправніше, ніж у попередні. «Мені сподобалось те, що я бачив. Деякі журналісти підвищили кваліфікацію, у них з'явилося розуміння того, що вони роблять. Цього разу стратегія та саме гоночний складник переважали над аварійністю. І на це дуже приємно дивитись».

У «Media Kart Fight-2016» взяли участь 11 команд. Правила лишалися ті ж: команда у складі двох хлопців та дівчини мала проїхати 21 коло (кожен з учасників мав подолати мінімум три). За результатами двох заїздів обирали кращих, і вони змагалися за першість, ганяючи вже 24 кола.

Перше місце в напруженій боротьбі виборола команда філії НТКУ. Друге лишилось за телевізійниками каналу «Новий Чернігів». Третю позицію посіли журналісти ресурсу «Спорт ЧЕ».

Команда «Відомостей», на жаль, не здобула перемоги. Але ми докладемо зусиль, аби чемпіонський титул лишився за нами на наступному турнірі. Цього року представники нашого видання вперше сіли за кермо карту. Тож, урахувавши помилки та недоліки водіння, ми вдосконалимо свої навички та спробуємо завоювати перше місце п'єдесталу. Принаймні, з нашим ентузіазмом ми маємо на це всі шанси!

Подивитись, як все було, ви можете на нашій сторінці у Фейсбуці.

Діна Вонг, фото Івана Калити, "Чернігівські Відомості" №23 (1316) від 8 червня 2016

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації