Фабриці «Динамо-Олімп» - 90!

16:43, 13 червня 2018

Город.Сн
Унікально! Уявляєте, у віддаленому селі Чернігівщини - Нових Млинах Борзнянського району - в наш економічно складний час успішно працює єдина в області фабрика спортивних виробів «Динамо-Олімп», про яку мало хто знає і чув у новинах. А створена вона у 1928 році як реміснича артіль і нині має багату історію розвитку, безцінний досвід та майстерність, які передавалися від покоління до покоління.Згадує директор підприємства Людмила Латоха:

- Маємо казати об’єктивно: періоди розвитку та процвітання змінювалися часами скрути й занепаду, а від банкрутства нас двічі рятувало керівництво ФСТ «Динамо» в особі Вадима Романова. Добре пам’ятаю, як на підприємстві працювало 140 і більше людей у три зміни, виготовляли щомісяця до 60 тонн готової продукції. А сьогодні виробництво шнурів так і залишається основним напрямком діяльності.

Зазначимо, що асортимент продукції надзвичайно широкий. У Нових Млинах виготовляють шнури в’язані і плетені, з наповненням і без, вірьовки, як простої, так і складної скрутки, канати для перетягування та лазіння, спортивні, огороджувальні та маскувальні сітки, гімнастичне обладнання, гамаки... Всього - близько 137 позицій продукції. Фабрика співпрацює з багатьма відомими спортивними організаціями України та Європи.

- Упродовж останніх трьох років, - інформує Людмила Латоха, - збільшуємо обсяги виробництва, створюємо нові робочі місця, робимо поточні й капітальні ремонти приміщень. І це завдяки людям, які працювали і працюють на підприємстві. А головне те, що, незважаючи на складне економічне становище в державі, вже який рік поспіль, системні кризи, значну віддаленість, специфічні умови, нестача інвестицій, фабрика не просто збереглася, але й успішно продовжує роботу.

Саме напередодні Дня працівників легкої промисловості на території підприємства відбулися урочистості з нагоди 90-річного ювілею. Усіх ветеранів, пенсіонерів було запрошено і відзначено подарунками дирекції, а передовиків виробництва нагороджено Почесними грамотами, преміями фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», які вручив Вадим Романов.

Особливо тепло вітали присутні своїх односельців, які понад 40 років відпрацювали на підприємстві. Скажімо, колишнього директора Михайла Моргуна, що пройшов шлях від мотальника ниток до посади 1-го керівника, майстрів виробництва - Лідію Головенко, Таїсію Чижик, Олександру Бегу. А яскрава, різноманітна концертно-танцювальна програма та виступ учнів місцевої школи не залишили нікого байдужим. І побажання всіх було єдине: зустрітися через десятиліття на 100-річчі «Динамо-Олімпу».

Сергій Гайдук, "Деснянка" №24 (709) від 14 червня 2018

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації