Волонтери для учасників АТО та їхніх сімей влаштували квест та пікнік (відео)

15:40, 07 червня 2016

Город.Сн
Веселі старти, інтелектуальні ігри, квести, пікнік та перегляд цікавих мультфільмів. Ось таке спортивне свято на території парку Ялівщина влаштували чернігівські волонтери 3 червня для родин військових та учасників війни на Сході України. Приурочили захід до Дня захисту дітей.Спортивне свято волонтери організували за власні кошти. А також неабияку підтримку їм надала Чернігівська облдержадміністрація.

Для родини військового Андрія Талана, який прийшов на свято з донькою та сином. Подібні заходи дуже важливі. Спорт для них є звичним заняттям. Родина часто проводить дозвілля на природі, грають у рухливі ігри. Чоловік зізнається, для його дітей головне – активно відпочивати. Такої ж думки і донечка Андрія Вероніка.

Діти разом з батьками змогли забути про всі проблеми та поринути у безтурботний світ розваг і дитинства.

Учасників спортивного квесту поділили на команди, розповіли правила гри та провели інструктаж. Після чого змагання почалися. Кожна команда за проходження певного етапу отримувала фішки, які потім змогла обміняти на призи. Окремий етап учасники проводили весело, навіть співали пісень.

Далі на учасників спортивного свята чекали інтелектуальна гра «Що я знаю про Україну», цікаві лекції практикуми з патріотичного виховання, пікнік зі справжньою солдатською кашею та смачною піцею.

Надвечір організатори запланували показ мультфільмів та нагородили кожного учасника солодкими та корисними подарунками.

На майбутнє подібні заходи для родин учасників АТО волонтери намагатимуться проводити частіше. Наразі збирають кошти на екскурсію до Києва.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації