Нова транспортна система вже готова (відео)

13:18, 06 червня 2016

Город.Сн
Обговорювали два місяці і нарешті представили.Попередній проект оновленої транспортної мережі громадського транспорту Чернігова презентували у міській раді. Детально розклали по поличках кожен маршрут. Кажуть, кардинальних змін не буде, лише косметичні. Стара схема частково відкоригована під сучасні потоки.

Чернігівці активно долучилися до обговорення нової транспортної мережі – телефонували, писали, подавали петиції. Кожен відстоював свій маршрут.

Як повідомив Олександр Бєльський управління протягом двох місяців працювало як кол-центр, навіть залучали додаткових людей, аби опрацювати усі звернення. Запевняє, почули усіх і врахували всі пропозиції. Олександр Бєльський, начальник управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради: «Нынешней транспортной сетью большинство людей довольны. Единственные жалобы, которые поступают к нам, это на замену транспорта и на графики в вечернее время».

Нова транспортна мережа має сприяти розвитку Чернігівського тролейбусного управління. Це був один із головних пріоритетів, які стояли перед її розробниками, запевняють, мешканці Чернігова відчують зміни на краще. Графіки будуть чіткими і інтервали руху теж.

Оновлений перелік маршрутів має ще затвердити транспортна рада та виконавчий комітет. Зараз він представлений на сайті міської ради. Стару мережу анулюють. Після цього через 90 днів оголосять новий конкурс серед перевізників. Будуть висуватися нові вимоги, як до автоперевізників, так і до електротранспорту.

Розраховують оновити тролейбусний парк та запустити на маршрути автобуси середньої місткості.

10 червня стане відомо, хто переможе у тендері і поставить до ЧТУ нові тролейбуси. Вивчаються також інші варіанти й пропозиції, які мають забезпечити оновлення рухомого складу тролейбусного парку міста. Очікують, що оновлену мережу руху громадського транспорту запустять у Чернігові восени.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації