Пілотний проект «Нова освіта». Як у першачків школи №25 проходять уроки (відео)

16:32, 13 березня 2018

Город.Сн
Навчання цих першокласників розпочинається з дружньої зустрічі. Кожного ранку діти з вчителем збираються та діляться новинами, своїми враженнями та емоціями. Разом обирають тему тижня та планують, чим займатимуться впродовж дня.У чернігівській школі №25 два класи першачків приєдналися до пілотного проекту Міністерства освіти і науки України.

Уроки в пілотних класах більше нагадують веселу гру. Учні працюють групами, кожен може висловити свою думку. Підхід вчителів до викладання в пілотних класах значно відрізняється від традиційних, діти навчаються за іншою програмою.

Вчителі переконують, що учні пілотних класів краще та швидше засвоюють матеріал.

Такий новітній підхід до викладання предметів встигли оцінити і першокласники. Після вимушених канікул діти з радістю повернулися до навчання.

І хоча, за словами вчителів пілотних класів, їм потрібно більше часу аби підготуватися до занять, проте це того варте, адже такі уроки є для учнів більш цікавими та насиченими, переконують педагоги.

З 1 вересня поточного року стартує проект «Нова українська школа». Відтак, учні, які підуть в перший клас, навчатимуться за новою програмою впродовж 12 років. З 10 класу діти зможуть обирати або профільну підготовку, під час якої вони зможуть почати здобувати якусь професію, або ж поглиблено вивчати предмети і готуватися до вступу у виші.

Всі вчителі, які 1 вересня набиратимуть першачків, мають пройти спеціальні підготовчі курси у форматі вебінарів. Також будуть у освітян і практичні заняття. Наразі на перепідготовку у Чернігові зареєструвалося більше 100 педагогів. Ті ж, хто не відвідуватимуть подібні заняття, до викладання допускатися не будуть.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації