І все таки будинок спорту «віджимають»… (відео)

15:23, 31 травня 2016

Город.Сн
Цими вихідними у будинку спорту, що знаходиться на Валу, провели кубок мера з дзюдо, а вже вчора зранку спокій працівників закладу порушили невідомі молодики. За словами тренерів вони прийшли аби зробити опис спортивного інвентаря. Проте хто вони і звідки, не представились, а тому до будівлі їх не пустили.Вже не один місяць точаться суперечки щодо права власності на це приміщення. Проте раніше домовилися, що на час конфлікту жодна із сторін втручатись в роботу школи не буде, а на цій території тренуватимуться спортсмени.

Тренери запевняють, ранковий візит незнайомців організовано однією із сторін конфлікту.

За попередніми домовленостями будівля мала б перейти у комунальну власність. Зокрема, хочуть повернути колишнього директора, який був звільнений з посади. За збігом обставин чи навмисно, але на цей день було заплановано суд, щодо поновлення його на посаді.

Журналісти телеканалу «Новий Чернігів» намагалися зв’язатися з представниками ФСТ Україна, аби з’ясувати обставини, та на дзвінки не відповідали.

Розібратись у ранковому інциденті запросили начальника управління спорту міської ради Андрія Дериземлю. Начальник управління зазначив, що це питання треба вирішувати негайно, адже конфлікт може тягтися вічно. Цільове призначення будівлі ні в якому разі не зміниться, - запевнив Андрій Дериземля. Тут, як і раніше, будуть тренуватися спортсмени і рости нові чемпіони.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації