Патрульна поліція Чернігова відзначила перших сто днів своєї служби (відео)

19:14, 27 травня 2016

Город.Сн
Хоча, якщо бути точним, то нові патрулі запрацювали з 19-го лютого. Правоохоронці вважають, що підрозділ вже довів за цей час свою ефективність. Зокрема, патрульні розкрили 49 тяжких злочинів. Нова форма, нові автівки, нові люди. Про себе кажуть, що вони сервісна служба. Та й нехай, але на вулицях спокійніше, кажуть чернігівці.Валентина Сіндєєва – інспектор патрульної поліції – досвідчений юрист і представляє інтереси підрозділу в судах. Тому вона може робити висновки про перших сто днів роботи з досвіду не тільки власного, а й своїх товаришів. Каже, що ставлення громадян до патрульних навіть у судових суперечках скоріше позитивне.

Головною проблемою, з якою постійно стикаються патрульні, виявилося відверте незнання багатьма громадянами, включно з водіями, правил дорожнього руху, розповідає інспектор Денис Шумний.

Ризикована для життя патрульних ситуація за цей час була одна: 18 травня патруль затримав трьох зловмисників при спробі крадіжки з квартири на вулиці 1-го Травня, коли один з крадіїв поранив правоохоронця ножем, а для затримання довелося застосувати табельну зброю. З цього інциденту, розповідають керівники чернігівської поліції, зроблені належні висновки – проведені спеціальні навчання.

В цілому роботу нового підрозділу керівники оцінюють позитивно. Як напрацьовується досвід, видно вже зараз: за третій місяць служби патрульні виявили правопорушень вдвічі більше, ніж за перший місяць. Взагалі ж з початку патрулювання за безпосередньою участю підрозділу розкрито 49 тяжких злочинів, в тому числі одне вбивство й один розбійний напад.

Патрульних у Чернігові понад двісті. З них за цей час звільнитися зі служби не побажав ніхто, лише троє переведені до Києва, а їм на заміну взяли інших. Один патрульний звільнений за провину.

Підбили перші підсумки роботи, зустрілися з пресою і спілкувалися з усіма бажаючими патрульні на Красній площі Чернігова в п’ятницю. Заразом отримали подарунок від обласної влади – міні-мийку для автомобілів.

Хоча власне дата початку патрулювань вулиць Чернігова новим підрозділом – 19-го лютого, тому рівно сто днів з цього часу виповниться в неділю 29-го травня.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації