У Чернігові покажуть документальну стрічку «Боротьба Джамали»

15:03, 30 листопада 2017

ПіК
Боротьба Джамали

ХІV Мандрівний фестиваль про права людини Docudays UA у Чернігівській області запрошує мешкаців Чернігова та його гостей переглянути документальну стрічку

ХІV Мандрівний фестиваль про права людини Docudays UA у Чернігівській області запрошує мешкаців Чернігова та його гостей переглянути документальну стрічку «Боротьба Джамали», презентація якої відбудеться 2 грудня, о 16:00, у Культурно-діловому центрі «Світогляд» (м. Чернігів, пр. Перемоги, 108/а, другий поверх).

Це дуже особистий і потужний портрет надзвичайно талановитої жінки, а також пісні і виступу, які пролили світло на історичні події та сучасну політичну ситуацію. Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримських татар у наш час.

Після показу фільму відбудеться дискусія за участі правозахисників громадської організації «Крим SOS». Тепла дружня атмосфера, чудова компанія, чай, кава, печиво, цукерки та класно і з користю проведений час гарантуються. Регіональні партнери фестивалю в Чернігові та Чернігівській області: громадська організація «МАРТ» та Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.

Для довідки: Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він є неполітичний і некомерційний, проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. Організатори фестивалю: Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація «Південь», Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я, громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв». Кожного року, восени, Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю.

Покази тривають з жовтня до грудня (включно). Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Місія Мандрівного фестивалю – створювати можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином ми сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. 

Реалізуючи нашу місію, ми сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні. Фестиваль – неполітичний та некомерційний. Вхід на всі кінопокази – вільний.


Автор: Громадська організація "MART"

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації