«Справа Кордівки»: забудовник проти міської влади

10:32, 20 травня 2016

Город.Сн

У Чернігові триває судова тяганина навколо лісопарку Кордівка, на забудову якого міською радою було накладено мораторій. Дочірнє підприємство «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» подало позов до Господарського суду Чернігівської області на міську раду. Забудовник вимагає визнати чинною додаткову угоду стосовно забудови паркової зони в районі Кордівки.

Справа Кордівки вже кілька років поспіль не сходить зі шпальт місцевої преси. Щойно громаді вдалося відстояти лісопарк і прогнати недобросовісного заїжджого забудовника, як у гру включилися доморощені. Вони також претендують на ласий шматок паркової зони у вигідно розташованому районі Чернігова. Тому предметом позову послугувала додаткова угода, укладена між міською радою попереднього скликання та ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК».

Руку допомоги юристам міської ради простягнули громадські активісти. Один із них навіть виступив у суді в якості третьої сторони. Тож суддя Господарського суду Чернігівської області Юрій Бобров під час судового засідання обмежився розглядом заяви активіста та правозахисника Олександра Гашпара. У своїй заяві активіст просив долучити його до участі в процесі в статусі третьої особи. Міська рада та прокуратура не заперечували проти приєднання Олександра Гашпара до провадження. Натомість представники «УкрСіверБуду» виступили категорично проти. Юристи будівельної компанії надали навіть письмові заперечення, доводячи, що рішення у справі жодним чином не вплине на права та інтереси громадянина Гашпара.

Небажання позивача долучати активіста до справи сам Олександр Гашпар пояснив так: «Позивач заперечує проти моєї участі, бо під час надання в оренду земельної ділянки міською радою попереднього скликання було порушено багато норм земельного законодавства. Забудовнику добре про це відомо. Їм також відомо про те, що я маю відповідні документи. Тому вони бояться, що я надам суду докази того, що на цій території не повинно бути жодних будівельних робіт. Там має бути зелена зона!».Відтак суд, ознайомившись із заявою, долучив Гашпара до участі у справі. Тож будівельна компанія мусить найближчим часом надати активісту позовну заяву для ознайомлення з суттю вимог. Через те розгляд справи перенесли на 26 травня. Активісти та юристи міської ради не сумніваються, що виграють справу.

Віталій Назаренко, "Чернігівщина" №20 (577) від 19 травня 2016

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації