Як День вишиванки відсвяткували у чернігівській лікарні (відео)

09:33, 20 травня 2016

Город.Сн
Із самісінького ранку лікарняні колони при вході до медичного закладу прикрашають вишитими рушниками – це нова традиція. Своїм розпорядженням адміністрація 3-ї Чернігівської міської лікарні започаткувала новий дрес-код, тепер усі 450 медичних працівників на роботу приходять у вишиванках.Медсестра хірургічного відділення Інна в День вишиванки не асистентує на операції. «Вместо капельниц мы вешаем вышиванки», - каже Інна Ніколаєць. Це її власні роботи, назбиралося на цілу виставку. Кожне відділення експонує свої вироби. Інна представляє усе хірургічне відділення.

Тич часом її керівник Анатолій Ластовець оглядає післяопераційних пацієнтів. Незабобонний хірург із більш ніж 30-ти літнім досвідом почав вірити у чудодійну силу української вишиванки лише цього року, коли уся лікарня вбралася в національний однострій на Різдво. Анатолій Ластовець, завідуючий хірургічним відділенням: «Був такий святковий настрій, що тоді, мабуть, усі місяць ходили у вишиванках».

Національні вишиванки до вподоби кожному. Хтось спеціально до свята навіть придбав собі нову.

Найбільше вихваляються своїм вбранням жінки. Роблять фото на згадку в родинній вишиванці і медики поспішають на прийом.

Такі флешмоби позитивно впливають і на пацієнтів, запевняє начмед 3-ї лікарні. Щодень лікувати пацієнтів в національному вбранні тут не збираються, щоправда традицію святкувати Всеукраїнський День вишиванок продовжать і наступного року.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації