Бізнес допомагає спорту (відео)

21:22, 18 травня 2016

Город.Сн
Сьогодні представники відділення національного олімпійського комітету України в Чернігівській області підписали договори про співпрацю одразу з двома підприємствами: Чернігівським відділенням публічного акціонерного товариства «Сан ІнБев Україна» та приватним акціонерним товариством «Чернігівський автозавод».

Мета угоди: підтримка розвитку олімпійського руху на Чернігівщині.«Те, що наші провідні чернігівські компанії долучились до фінансування через Національний олімпійський комітет спортивної мережі Чернігівської області, це дійсно є велика справа. Вона надасть можливість не переривати спортивну підготовку і підтримати фінансуванням найкращі наші школи, - це дозволить зробити підготовку наших спортсменів більш якісною», – каже голова Чернігівської ОДА, голова відділення НОК в області Валерій Куліч.

Фінансова підтримка для спортивної галузі сьогодні вкрай важлива. Грошей з державного бюджету цьогоріч спортсменам не дали.

Ніна Лемеш, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА:
- Нажаль, на сьогоднішній день фінансування нашої сфери іде тільки із місцевих бюджетів. Це величезне навантаження. На момент роботи фонду соціального страхування, дитячо-юнацькі спортивні школи отримували фінансову допомогу від фонду. В минулому році була отримана субвенція з державного бюджету, в цьому році не отримали жодної копійки.

На що підуть гроші від благодійників, партнерів та спонсорів, чітко розписано в договорі, - пояснює Ніна Лемеш. Насамперед це винагороди за високі спортивні досягнення. Ніна Лемеш: «За золото – 80 тисяч гривень, за срібло – 60, за бронзу – 40. І відповідно, за винагороди - за медалі завойовані на чемпіонатах світу, чемпіонатах Європи в олімпійських видах серед юніорів і серед юнаків. Також стипендії за завойовані ліцензії. На сьогоднішній день її у нас отримує Олена Костевич».

Від спортсменів благодійники сьогодні отримали талісмани олімпійської збірної на згадку про подію, але головна подяка – це спортивні здобутки на різноманітних спортивних змаганнях.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації