В рамках літнього читального залу відбулася піар-акція "Моя країна – прекрасна і незалежна!"

11:35, 25 серпня 2017

Чернігівський Монітор

У вступному слові директор бібліотеки Інна Аліференко зазначила, що за 26 років незалежності здійснено багато економічних перетворень, запроваджено нові правила і стандарти життя. Відбуваються зміни і в нашій бібліотеці. Бібліотека сьогодні – це інформаційний, культурний центр, центр духовності нашого краю. Численні виставки популяризують фонди бібліотеки, а соціокультурні заходи привертають увагу до читання найкращих зразків місцевої, національної та світової літератури.
 
З вітальним словом виступив директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко.
 
Працівниками відділів бібліотеки були підготовлені тематичні книжково-ілюстративні виставки "Вершина його любові- Україна!(90 років від дня народження Л.Г.Лук'яненка)", "Україна: утвердження незалежної держави", "Україна – шлях до незалежності".
 
Для користувачів бібліотеки читали свої вірші солістка Чернігівського обласного філармонійного Центру фестивалів і концертних програм Тетяна Олійник та член Чернігівської обласної літературної студії Лариса Дущак.
 
Майстриня декоративно-прикладного мистецтва Лариса Ганненко продемонструвала свої вироби – унікальні ляльки-мотанки і розповіла про свою творчість.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації