Сесія міськради у Чистий четвер: земля, гроші і антимайданівка зі сварками (відео)

18:34, 30 квітня 2016

Город.Сн
Продуктивна 7 сесія міської ради – міські обранці побили рекорд швидкості засідання, пішли додому не після 8-й вечора, як це роблять завжди, а о 5-й.Депутати проголосували за програму за сприяння створення ОСББ. За нею житлові будинки, що входять до ОСББ та ЖБК ремонтуватимуть на умовах співфінансування – 80% міський бюджет, решта – фонд ОСББ.

Підтримали обранці програму стабілізації розвитку електричного транспорту міста – тролейбусне управління отримає 5 мільйонів гривень.

Читайте також: Седьмая сессия Черниговского городского совета: ОСББ – Да, градостроительству – Нет

В місті запрацює проект «Муніципальної картки чернігівця». «За цими картками можна буде отримати пенсію, отримати в разі проголосованих рішень щодо будь-яких пільг та інших видатків. Всі видатки можуть здійснюватися зразу адресно за цими картками», - каже Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Внесли зміни до програми «Бюджету участі» - прийом заявок продовжили до кінця травня.

Погодили депутати і порядок проведення громадських експертиз діяльності органів місцевого самоврядування. Ігор Андрійченко, депутат міської ради: «Даний інструмент є допомогою для депутатського корпусу, для громадськості, ліпшого вивчення ситуації по суті».

Зазнав зміни і бюджет міста. Так закладені 16 мільйонів гривень міського бюджету розділили на декілька галузей. Владислав Атрошенко: «4,5 лишається на дитячий садочок, 8 ми записуємо на капітальний ремонт доріг і 3,5 лишається на ремонт фонтанів міста».
16 мільйонів мали пустити на будівництва садочка на Масанах, та зводити дошкільний заклад міський голова домовився за кошти державного бюджету, до якого частково залучать кошти ради регіонального розвитку.

Для учасників бойових дій на Донбасі розроблять проект детального плану території на Лісковиці. А от робити містобудівну документацію детального плану центральної частини міста, депутати не дозволили.

Після перерви розпочати засідання обранцям заважала славнозвісна поціновувачка Наталії Королевської. Жінка привселюдно погрожувала депутату Сергію Воробйову: «Еще один раз меня оскорбишь, я тебе и врежу. У тебя же нету депутатской неприкосновенности?»

Після того, як активна учасниця антимайданів в Чернігові та Києві наговорилась, депутати продовжили працювати. Проголосували за проведення земельних аукціонів.

Не дозволили обранці змінити цільове призначення із господарської на ділянку для будівництва біля РЛП Ялівщина. Активісти виступили проти, «за» проголосувало лише 19 депутатів, тож рішення не прийняте.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації