Чернігів – столиця Суперліги (відео)

14:50, 29 квітня 2016

Город.Сн
Кращий зал, кращі спортсмени, гра за звання кращого клубу країни. У Чернігові пройшов фінальний етап клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд — Cуперліга. До нас приїхали титуловані спортсмени, аби підбити командні підсумки сезону 2015-16 років.Сезон 2015-2016. У Чернігові проходить фінальний етап клубного чемпіонату України. Суперліга. Грають чоловіки. Дев’ять команд довели, що їх спортсмени гідні представляти нашу державу на змаганнях різного рівня.

Четвертий етап змагань – це вже гра честі, адже переможці практично визначені, тепер можна не змагатись, а насолоджуватися самою грою.

За результатами попередніх етапів клубним чемпіоном України стала київська «Фортуна». У призерах їй компанію у цьому сезоні складає полтавська «Енергія» та команда Сум.

Вперше за останні вісім років серед призерів немає чернігівців. Проте своїми багаторічними заслугами спортсмени вибороли місту право приймати фінал клубного чемпіонату України. До того ж, як кажуть гравці з інших команд, у нас найкращий в країні зал. А ще у нас молода та перспективна команда. Нашим початківцям є з кого брати приклад. В семирічному віці прийшов у настільний теніс Віктор Єфімов. Сьогодні він надія збірної України.

Займатися спортом сьогодні в Україні непросто. Настільний теніс виживає за рахунок спонсорів. Ті ж готові вкладати кошти у професіоналів, а не в дитячі секції.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації