Паски від шефів (відео)

11:21, 29 квітня 2016

Город.Сн
Шефство – слово нині трохи призабуте, але те, що називається шефством, — іноді прояв справжнього християнського милосердя. Вже кілька років, як Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права взяв шефство над Городнянською спеціальною школою-інтернатом. Тож не дивно, що напередодні найважливішого християнського свята студенти та викладачі інституту вкотре подарували малюкам трошки тепла своїх сердець, сімейного затишку і смаколиків, без яких неможливий Великдень.Малеча чекає на них з нетерпінням, бо вони не вперше приїздять до школи з розвагами і подарунками. Студенти Інституту інформації, бізнесу і права не зраджують традиціям та продовжують дарувати малюкам радість.

Цього разу студенти підготували для дітлахів рухливі ігри, естафети і цікаві конкурси. Хоч погода надворі була і не зовсім тепла, на подвір’ї школи було гаряче.

Після розважальної програми на свіжому повітрі кожен малюк отримав солодкі подарунки та смачну домашню паску. Ну і, звичайно, щирі позитивні емоції, які залишаться у серці до наступної зустрічі зі старими друзями.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації