Городнянські освітяни гроші отримають (відео)

15:42, 28 квітня 2016

Город.Сн
Позавчора освітяни в Городні вийшли на акцію протесту. Причина – майже двомісячна затримка із виплатою заробітної плати. Обурені педагоги заявили про те, що неодноразово зверталися до влади, очікуючи хоч на якусь реакцію. Марно. Тож довелося вдатися до більш радикальних засобів. Здається, подіяло.Акція протесту освітян в Городні — акція зневірених людей, які вже півтора місяці не бачили заробленого. Напередодні свят їм довелося влаштувати акцію протесту, перекривши дорогу.

Нині освіта фінансується «в розрахунку на одного учня». Для малочисельної і при цьому великої за площею Чернігівщини схема така, що освітньої субвенції завжди не вистачає. Навіть на зарплати вчителям. А як при цьому працювати справжнім місцевим культурним осередкам — сільським школам в тому ж Городнянському районі, де всіх школярів можна зібрати в двох школах в райцентрі?

До освітян Городнянщини приїхали заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова і начальник обласного управління освіти і науки Микола Конопацький. За підсумками перемовин таки був підписаний меморандум щодо виплати заробітної плати педагогам.

Крім того, домовились організувати зустріч з народними депутатами, які представляють Чернігівщину, аби ті посприяли зміні підходів до фінансування освіти в регіоні.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації