Здебільшого Чернігівщина експортує харчові продукти

16:33, 17 лютого 2017

ПіК
імпорт чернігівської області

Значним попитом на зовнішньому ринку користувалися зернові культури (23% від загального експорту), з яких майже дві третини експортовано до Єгипту, Іспанії, Ірану, Нідерландів, Портуґалії, Бельґії, Таїланду та Італії.

У 2016 р. зовнішню торгівлю  товарами підприємства та організації Чернігівщини здійснювали з партнерами 129 країн світу.

Протягом року  експортовано товарів на 427 млн.дол. США, що на 23% менше, ніж у 2015р., імпортовано – на 473 млн.дол. США (на 24% більше). Більше половини (54%) експорту формували поставки до Росії (на 46 млн.дол. США), Єгипту (на 32 млн.дол.), Білорусі  (на 27 млн.дол.), Румунії та Туреччини (по 26 млн.дол. до кожної), Грузії (на 24 млн.дол.) Молдови (на 18 млн.дол.),  Польщі (на 16 млн.дол.), Нідерландів (на 14 млн.дол.).

Значним попитом на зовнішньому ринку користувалися зернові культури (23% від загального експорту), з яких майже дві третини  експортовано до Єгипту, Іспанії, Ірану, Нідерландів,  Портуґалії, Бельґії, Таїланду та Італії.

Суттєві поставки  виробів із паперу та картону здійснювалися до Росії, Казахстану та Азербайджану;  деревини та виробів із неї – до Туреччини та Китаю;  готових харчових продуктів – до Грузії та Молдови; насіння й плодів олійних рослин – до Єгипту, Ірану, Франції, Туреччини та Нідерландів; одягу текстильного – до Польщі, Франції  та Нідерландів.

Понад 70% імпорту товарів забезпечували Білорусь, Німеччина,  Російська Федерація,  Бразілія, Італія, Китай, Велика Британія, Туреччина та Польща.

В асортименті імпорту переважали готові харчові продукти (25%),  полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (16%), текстильні матеріали та текстильні вироби (12%), папір та картон (10%), котли, машини (7%), добрива та мінеральні продукти (по 5% кожна).

Автор: Головне управління статистики у Чернігівській області

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації