У міському парку з'явиться ще одна мангал-зона для відпочинку. Що думаєте? (відео)

09:39, 22 квітня 2016

Город.Сн
Протягом першого весняного місяця чернігівські комунальники нарахували тут кілька десятків кострищ. Палять зазвичай не санкціоновано, а відтак ризикують зеленими насадженнями та знищують траву.Боротися з нелегальними вогнищами комунальники вирішили, створивши мангал-майданчики. На території всієї Алеї здоров’я в Центральному парку культури та відпочинку буде аж 2 місця відпочинку. Одне з них неподалік річки, тут уже розчистили територію.

Начальник «Зеленбуду» Роман Старіков підраховує скільки ще треба прибрати території, щоб нарешті зробити відпочинок чернігівців цивілізованим. Де нині усе заросло кущами, збираються поставити сучасну мангал-зону та майданчики зі столами та лавочками. Будуватимуть усе антивандальне. Поруч викладатимуть ще й сухі дрова для відпочивальників.

Кущі по обидва боки цієї алеї прибирають швидко. Для цього тут працює спеціальний подрібнювач. Мангал майданчики збираються збудувати до 1 травня. Щоправда така ідея трохи лякає місцевих мешканців.

КП «Зеленбуд» переконують, що територію відпочинку ретельно прибиратимуть та контролюватимуть. Для цього встановлять спеціальні урни для сміття.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації