Від США нам потрібні чотири кроки

20:09, 20 січня 2017

Свобода.Фм
Валентин Наливайченко

Від США нам потрібні чотири кроки

Колишній дипломат і голова СБУ Валентин Наливайченко назвав в ефірі одного з українських телеканалів чотири кроки, які потрібні Україні від США.

За словами одного із найвпливовіших українців, якого завжди радо зустрічають у Вашингтоні, крок перший - це тверда позиція, що Крим є і завжди буде невід‘ємною частиною України, незважаючи на його анексію. Крок другий, на думку політика, – це деокупація частини Донецької та Луганської областей, насамперед, виведення російських військ та озброєння. «Крок номер три. Нам потрібна серйозна фінансова допомога з боку США: на оборону, на відновлення інфраструктури та житла для потерпілих від окупації громадян.

І головний, четвертий крок - це підтримка Вашингтону для знищення корупції та нелегальних офшорів у верхівці української влади», - наголосив лідер Руху «Справедливість». 

Коментуючи інавгурацію 45-го президента США, на який за куплені запрошення поїхало безліч українських політиків, він наголосив, що це суто паркетний захід, який нічого не дасть українським виборцям.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації