Відзнаки до Дня Соборності (відео)

17:34, 20 січня 2017

Город.Сн

22-го січня українці відзначатимуть День Соборності своєї держави. В обласному філармонійному центрі пройшли урочистості. Присутні згадували імена тих, хто віддав життя, аби Україна була єдиною та суверенною. Відомі громадські діячі були нагороджені відзнаками Президента України, Кабінету міністрів, облдержадміністрації та обласної ради. Детальніше у сюжеті.


 
В обласному філармонійному центрі — урочисте відзначення Дня Соборності України. Згадують героїв, що поклали життя, аби Україна об’єдналася і стала незалежною, соборною державою.
 
Україна має багатовікову історію, більшу частину якої вона боролася за те, аби здобути незалежність. Символічно і те, що саме 22 січня стало днем, коли пролилася перша кров героїв Небесної Сотні. І сьогодні за єдність країни воюють тисячі українців на Сході. Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «22 січня 1919 року стало для українців початком нової ери формування нації. Символічно, що роком раніше Четвертим Універсалом було проголошено незалежність УНР. Здійснилися мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України».
 
До пам’ятника героям Небесної Сотні, стели з іменами героїв АТО поклали квіти — як знак вічного боргу перед загиблими героями, пам’ять яких вшанували хвилиною мовчання.
 
За особистий внесок у економічний та духовний розвиток держави та захист територіальної цілісності України ряд громадських діячів нагородили відзнаками Президента України та Кабінету міністрів. Так, голова Чернігівського відділення Дитячого фонду України Валентина Хуторненко за свою багатолітню працю була нагороджена орденом «Княгині Ольги». Валентина Хуторненко, голова Чернігівського відділення Дитячого фонду України: «Це велике визнання тієї роботи, яку робить мій колектив, який я очолюю. Ми єдина країна. Маємо жити в злагоді, в дружбі. Ми Соборна, Незалежна Україна».
 
Урочистості продовжили святковим концертом за участі артистів обласного філармонійного центру.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації