У веслувальників з’являться нові байдарки (відео)

21:47, 21 квітня 2016

Город.Сн
Бюджетна комісія підтримала пропозицію щодо виділення коштів з міського бюджету на придбання нових човнів для тренувань з веслування.Керівники спортивних шкіл з веслування звернулись з таким проханням до міської ради. Адже існуюче спортивне обладнання, що купувалось дуже давно, прийшло у негодність. Так, власними силами веслувальники намагаються якось їх ремонтувати, латати. Дійшло до того, що юним спортсменам вже нема на чому виступати на змаганнях.

За словами голови бюджетної комісії, Олександра Тарасовця, з міської скарбниці виділять 160 тисяч гривень. Цього вистачить на півтора десятка байдарок, каноє різних видів.

Проте, постало питання на кого ці човни закупати. Так, безумовно є комплексна спортивна школа, що належить громаді. Але інші спортивні школи також готують веслувальників, які представляють і прославляють наше місто. У цьому випадку, як зазначив Олександр Тарасовець, не потрібно аби діти ставали заручниками ситуації. Бюджетна комісія підтримує рішення про виділення коштів, а управління освіти, управління фізичної культури та спорту мають розробити порядок користування майном громади.

Тож тепер залишилося дочекатись сесії міської ради, яка затвердить зміни до бюджету.

ТРК «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації