Туристичні плани Чернігівщини (відео)

22:33, 20 квітня 2016

Город.Сн
Туристичний сезон на Чернігівщині відкрився — урочисто. Прем’єрні туристичні вихідні закінчилися. Вони дали змогу побачити перші недоліки. Настав час їх виправляти. Як саме – знають наші колеги, які сьогодні поспілкувалися з представниками туристичної галузі.Туризм для туристів – свято, для організаторів – важка робота. Приваблювати туристів потрібно не кілька днів, а увесь рік. Гості, які побували вихідними на Чернігівщині, залишились задоволеними – це говорить про те, що ми на правильному шляху. Але шлях цей тільки починається.

Дивіться також: Містична екскурсія у Чернігові (відео)

Тож поки що орієнтуватимуться на внутрішній туризм, аби люди подорожували Україною, а не вивозили гроші за кордон. Також – на туристів з Білорусі, яких зараз більшість з-поміж іноземців. Ще один висновок – треба вкладати кошти й сили в активний відпочинок, аби довести, що, всупереч стереотипам, ми маємо багато й інших цікавинок, окрім пам’яток історії. Це дасть змогу «затримати» туристів в області на довший час.

Зараз у моді – зелений туризм, ековідпочинок та велотуризм. Тож, аби зайняти цю нішу на туристичному ринку, потрібно активно адаптувати наші дороги під велосипеди.

І, звісно, попрацювати над рекламою, поширювати її в соцмережах.

Тим часом на останньому туристичному форумі чернігівці вже домовилися з білорусами про конкретні спільні заходи.

І, врешті, планують на повну використати туристичну привабливість пам’яток історії, яких чимало на території області. Мова йде про містичні екскурсії. Кілька пробних уже провели, наприклад, «Вечірню екскурсію з монахом та привидом» на Чернігівському Валу. Кажуть, людям подобається. Мета таких заходів – зробити з навчальної екскурсії розвагу й справжню пригоду.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації