Фізкультурно-спортивні товариства Чернігова перейдуть у комунальну власність міста

08:48, 01 грудня 2016

Високий Вал
спортивні товариства

Фізкультурно-спортивні товариства Чернігова перейдуть у комунальну власність міста

 Вчора, 30 листопада депутати під час чергового засідання сесії Чернігівської міської ради підтримали питання щодо створення комунальних позашкільних навчальних закладів «Спеціалізована дитячо-юнацька  школа».  

Це означає, що фізкультурно-спортивні товариства міста ліквідовуються і тим самим переходять у комунальну власність та підпорядковуються Управлінню сім`ї, молоді та спорту.   "За" таке рішення проголосувало 36 депутатів.   Також під час затвердження міського бюджету на 2017 рік було прийнято рішення, що поки відбувається перехід у комунальну власність всі ФСТ Чернігова фінансуватимуться лише протягом І кварталу наступного року, далі фінансова підтримка буде надаватися лише тим спортивним школам, які перейдуть у підпорядкування Управління сім`ї, молоді та спорту.  

Щодо футбольного клубу «Легенда», жіночого волейбольного клубу та «Буревісника», то депутати, у кількості 35 осіб, підтримали пропозицію продовжити фінансування цим організаціям на наступний рік на рівні нинішнього, а це 2 мільйона 200 тисяч гривень. Таке рішення зумовлене тим, що хоча ці клуби не проти перейти в комунальну власність міста, однак це не вигідно міському бюджету. Оскільки фінансова підтримка їм надається 50/50 з міського та обласного бюджетів.  

Нагадаємо, як заявляв мер Чернігова Владислав Атрошенко: тренерський склад при переході спортивних шкіл у комунальну власність залишається незмінним, звільнення не передбачаються. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації