Суботник: мер Чернігова та посадовці міської ради прибирали в горсаду (відео)

20:07, 17 квітня 2016

Город.Сн
9 ранку, субота, міський парк культури та відпочинку. Щоправда сьогодні тут не відпочивають, а інтенсивно працюють. Основні локації визначені, кожен знає свою ділянку.У спортивних костюмах, джинсах та кросівках, - в такому вбранні посадовців міської ради можна побачити не часто. В руках у кожного знаряддя праці – граблі та мітли. Настрій – бадьорий.

Міський голова прибирає територію на рівні з іншими. Мер та ще кілька десятків чоловік посадовців взяли на себе найважчу роботу – загрібати та носити важке мокре листя.

Хто з ким працюватиме в парі, заздалегідь не вирішували. Єдине, жінкам відвели все ж таки легшу ділянку.

Поряд працює перший заступник міського голови Михайло Шостак. Запевняє, роботу на вулиці виконує так само добре, як і в кабінеті в мерії.

Неподалік загрібають листя та відносять його ближче до тракторів секретар міської ради Віктор Бистров та ще один заступник міського голови Валерій Бондарчук.

Листя та сміття, яке активно загрібають держслужбовці, одразу ж вивозять комунальники.

Трохи вище територію міського парку прибирають різні установи та організації. Співробітники управління житлово-комунального господарства упорядковують альпійську гірку. Поряд наглядає, як проходить суботник начальник управління ЖКХ Ярослав Куц. Каже, міський парк – це лише одна з багатьох локацій по місту, де сьогодні прибирають.

Окрім людей, 16 квітня, на прибирання Чернігова задіяли також і чимало техніки. Тракторами та спеціальними машинами вивозять зібране сміття.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації