Чернігів зустрічатиме новорічні свята без Діда Мороза

17:03, 25 листопада 2016

Високий Вал
новогодняя ялинка чернігів

Чернігів зустрічатиме новорічні свята без Діда Мороза

Традиційного новорічного персонажа для пострадянських держав замінить Святий Миколай.   Резиденція останнього працюватиме цьогоріч у приміщенні колишнього кінотеатру ім. Щорса.   Як повідомили в прес-службі міської ради, новорічні та різдвяні свята триватимуть цілий місяць.

Відкриття Головної ялинки та роботи святкового містечка «Казкова зима» відбудеться 19 грудня.   Більшість заходів на Красній площі проходитимуть у вихідні та святкові дні. Для всіх відвідувачів будуть запропоновані: робота міської ковзанки та атракціонного містечка, резиденція Святого Миколая, анімація від «Дитячої планети», різні фестивалі та конкурси, костюмовані карнавальні дійства, на великому екрані транслюватимуться новорічні телепрограми та мультфільми для малечі.  

  Крім того, мають бути організовані пункти обігріву для відвідувачів святкових заходів.   Більш детальна програма заходів та графік роботи святкового містечка буде опубліковуватись кожного тижня.   Нагадаємо, минулого року насильної заборони на використання радянського новорічного персонажу Діда Мороза у Чернігові не було. Але вів святкові програми також Святий Миколай.   План розміщення об’єктів торгівлі й святкової експозиції на Красній площі міста

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації