Комісія з перейменування хоче декомунізувати поліклініку

10:54, 24 листопада 2016

ПіК

Декомунізація завершилась, а робота комісії з міської топонімії триває. 

На їх засідання винесли більше 10 питань.

Вже традиційно розглядається чергова петиція невдоволених назвою Мартина Небаби. Цього разу одна жіночка пропонує повернути їй комуністичну назву 50-х років – вулиця Ніцберга. Та хто він такий не знає навіть Вікіпедія. Таку пропозицію відхилили.

Члени комісії вирішили взяти до уваги при майбутніх перейменуваннях розпорядження мера. В ньому він пропонує назвати вулиці в честь міст побратимів. Таких на сьогодні 8.

Хочуть вкоротити і напис на першій поліклініці, прибравши Воровського.

Та найістотнішим стало звернення КП «Зеленбуд» щодо найменування парків та лісопаркових зон. Виявляється безліч зелених зон в Чернігові не мають ні назв, ні затверджених меж, а ні відповідно кадастрового номеру і фактично нічийні. Та й серед офіційних назв фігурують такі, що порушують декомунізаційне законодавство. Зокрема, парк імені 60-річчя ВЛКСМ. Для чернігівців відомо, як Березовий Гай.
Назви для аж 30 зелених зон доручили розробити робочій групі. Далі цю пропозицію винесуть на громадські слухання, виконком і сесію міськради.

В рамках питань обговорили і необхідність перенесення могил з центру міста до відповідного меморіалу. Питання має вивчити юрвідділ.

Наостанок затвердили рішення звернутись до управління транспорту, щоб ті перейменували зупинки, бо виходить абсурдна ситуація, коли вони називаються не існуючими, вже рік, вулицями. Сюжет телеканалу "Дитинець"

Автор: Чернігівщина: події і коментарі

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації