Природно-заповідний фонд «Кордівка»: питання в процесі вирішення

08:13, 17 листопада 2016

ПіК
валентин мельничук

16 листопада в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо створення об'єкту природно-заповідного фонду Кордівка.

16 листопада в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо створення об'єкту природно-заповідного фонду «Кордівка». Провів його співголова групи, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

На вже четвертому своєму зібранні члени робочої групи розглянули питання стосовно уточнення меж та площі території Кордівського лісопарку. Тема сьогоднішнього обговорення була намічена на попередньому засіданні після ознайомлення з картографічними даними урочища «Кордівка» та вивчення реєстру власників і користувачів земельних ділянок і територій, розташованих на теренах зеленої зони.

Саме тоді з'ясувалося, що розроблений план лісопарку не поновлювався з 2012 року і що при уточненні площі та інших параметрів природно-заповідної зони урочища не були враховані точні картографічні відомості. А без встановлення правильно обміряних меж та площі парку, як наголосили учасники сьогоднішнього зібрання, «далеко не заїдеш». Потрібна конкретика і математична точність, щоб не повторилася доля «Ялівщини», де вищезгадане не було доведено до логічного завершення.

Отож сьогодні Валентин Мельничук, насамперед, надав слово присутньому на зібранні заступнику начальника управління земельних ресурсів міської ради Олександру Лосю, який на великій відеомапі роз'яснював членам робочої групи тонкощі картографічних вимірів території Кордівського урочища.

Та як показало подальше бурхливе обговорення порушеного питання, в якому взяли участь: заступник голови Чернігівської міської ради Валерій Бондарчук, голова Деснянської у місті Чернігові ради Володимир Грецький, секретар робочої групи, член Громадської ради при обласній державній адміністрації Тамара Петрова, члени Громадської ради при ОДА Наталія Проскуріна та Валентина Седячко, начальник відділу охорони пам'яток історії, археології та монументального мистецтва КЗ «Організаційно-методичний центр контролю та технічного нагляду закладів культури і туризму» Чернігівської обласної ради Валентина Мултанен, громадські діячі Олександр Гашпар та Валерій Марченко та інші, прийти до єдиного знаменника не так вже й просто.

Однак підсумок сьогоднішнього засідання було зроблено: члени робочої групи дійшли висновку звернутися до Чернігівської міської ради з проханням прискорити прийняття рішення щодо визначення меж і площі території зелених зон у місті Чернігові, зокрема лісопарку «Кордівка», яку згодом, сподіваємося, буде переведено у статус природно-заповідного фонду міста Чернігова.

Отож порушене питання поки що лишається відкритим і будемо сподіватися, що на черговому своєму засіданні члени профільної робочої групи будуть значно ближчими до його вирішення.
Автор: Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації