Надзвичайні ситуації за 13 листопада

09:49, 14 листопада 2016

Город.Сн
надзвичайні ситуації

Надзвичайні ситуації

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 13 листопада по 08 годину 14 листопада 2016 року.

СТАН ОПЕРАТИВНОЇ ОБСТАНОВКИ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІНадзвичайні ситуації: не зареєстровано.

Пожежі: зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі. Травмовано 1 особу. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж, неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Вогнем пошкоджено 4 будівлі.

Пожежі в природних екологічних системах, на ліквідацію яких залучалися підрозділи У ДСНС в області:Події на водних об'єктах: не зареєстровано.

Виявлення та знищення ВНП: не зареєстровано.

Інформація про стан доріг на території області:

Протягом доби, для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області, від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 144 одиниці спеціальної техніки та 149 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЯВИЩ ПОГОДИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА РОБОТУ ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ

Прогноз погоди на 14 листопада 2016 року

Хмарна погода. Вночі сніг, місцями сильний, хуртовина. Вдень невеликий сніг. на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с, вночі місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі -3…-8º, вдень 0…-5º. По Чернігову, температура вночі -4…-6º, вдень-2…-4º.

Радіаційний фон на території області складає: м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Сновськ - 12 мкр/год, с. Покошичі - 10 мкр/год, м. Семенівка - 11 мкр/год, м. Ніжин - 12 мкр/год, м. Прилуки - 11 мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.

Управління ДСНС України у Чернігівській області

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації