Область готова до роботи у складних погодних умовах зими

09:40, 14 листопада 2016

ПіК
днсн

Область готова до роботи у складних погодних умовах зими

11 листопада   у приміщенні управління ДСНС в Чернігівській області під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Григоровича Зубка в режимі відеоконференції відбулася нарада стосовно ускладнення погодних умов на території України. Участь у засіданні взяли представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голови регіональних штабів з ТЕБ та НС, які доповіли про готовність до оперативного реагування на ускладнення синоптичної ситуації.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич зазначив, що питання щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років розглядалося на колегії обласної державної адміністрації 14 вересня поточного року, на засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – 5 жовтня,  на засіданні обласної комісії з питань евакуації – 26 жовтня. Місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання були поставлені завдання щодо готовності до роботи у складних погодних умовах зими. Представниками облдержадміністрації та Управління ДСНС в області з виїздом на місця була проведена робота безпосередньо з головами об’єднаних територіальних громад щодо організації роботи у сфері цивільного захисту, безпечної життєдіяльності населення, підготовки до зимового періоду. У роботу включено 953 котельні. Тепло подається у: 2016 житлові будинки; 546 школи; 441 дитячі садочки; 54 лікарні. Комунальними підприємствами області підготовлено 211 одиниць спеціальної техніки та укладено договори на залучення 173 од. техніки інших підприємств.

Заготовлено 46,8 тис.тонн посипочного матеріалу та реагентів.  Управління ДСНС України області готово забезпечити роботу 40 стаціонарних пунктів обігріву в пожежно-рятувальних підрозділах та 25 мобільних.  До регіонального матеріального резерву закуплено 15 тис. л дизельного пального. Матеріальні резерви створені райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання.  На цьому тижні  Управлінню ДСНС в області з матеріального резерву облдержадміністрацією передані засоби пожежогасіння, обладнання, інструмент на загальну суму 152 тис.  гривень. Проведено уточнення сил та засобів цивільного захисту області, які можуть бути залучені до спільного виконання завдань при виникненні надзвичайних ситуацій характерних для осінньо-зимового періоду.  Органи влади готові до роботи в умовах ускладнення погодних умов.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації