На Чернігівщині переселенцям роздають продуктові ваучери на 1000 грн.

09:25, 11 листопада 2016

ПіК

В рамках проекту національного Товариства Червоного Хреста «Україна: громадський неспокій» в області розпочалась видача 1000 продуктових ваучерів. З 4 листопада вже 220 внутрішньо переміщених осіб отримали таку допомогу.

Оксана Мудра, голова правління обласної організації Товариства Червоного Хреста: «На сьогоднішній день це може є і замало, 1000 грн, на одного члена сім’ї, але це якась підтримка для тих людей, які до нас звертаються, тим категоріям, які до нас звертаються, це якась підтримка».

За побажанням донора, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, ваучери розподіляються між найбільш уразливими людьми з числа вимушених переселенців – це багатодітні родини, одинокі мами, вагітні жінки, інваліди 1-2 груп, літні люди старше 70 років.

Микола Нагорний, представник Товариства Червоного Хреста: «Ми розповсюджуємо ваучери на 500 грн., це подарунковий сертифікат, зараз ми розповсюджуємо по 2 ваучери, тобто розраховуємо на 2 місяці. На цей ваучер людина може брати продукти харчування, а також інші речі, які там є, в цьому магазині, крім алкоголю і тютюнових виробів».

Олена Сабадир приїхала з Луганської області з 4 дітками — хлопчиками віком від 3 до 9 років, зараз в родині чекають на дівчинку. Мешкають в Сосницькому районі, допомагає і сільрада, і фермери, і підприємці.

Олена Сабадир: «Тут набагато народ більше таки жалісливий, в мене, де я зараз живу, сусідка, вона для мене як рідна мама. Кожен раз переживає, і порадить, і там ділом щось зробить. Коли нам вчора подзвонили і сказали, що нададуть допомогу, то ми зраділи, бо це велика допомога, так як «дитячі» дають такі нам, купити продукти та одяг на всіх практично не вистачає. А за іграшки взагалі дуже важко. А так ми зараз, наприклад, продукти купимо, а вже з тих «дитячих» ми можемо дозволити собі купити дітям – гарнішу курточку, якусь машинку, яку вони хотіли, якось виділити на все це».

Ваучери роздаватимуться ще протягом місяця. Окрім мешканців обласного центру, отримають їх також переселенці в Ніжині та Бобровиці. Відео Сівер-центр

Автор: Чернігівщина: події і коментарі

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації