В.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун презентує зміни медичної галузі у Чернігові

11:06, 10 листопада 2016

ПіК
Уляна Супрун

В.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун презентує зміни медичної галузі у Чернігові

12 листопада 2016 року з робочим візитом до Чернігова завітають в.о.міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрунта Народний депутат України, Член Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Сергій Березенко.

Доктор Супрун презентує громадянам та медикам Чернігова бачення змін, які відбудуться у сфері охорони здоров’я та проведе консультацію із зацікавленими сторонами.  

Про спільні плани міністерства та профільного комітету ВРУ розповість Сергій Березенко. Презентація змін, які відбудуться у сфері охорони здоров’я, розпочнеться о 11.00 в актовій залі Чернігівської міської лікарні №3 (м.Чернігів, вул. 1 Травня, 170). Після зустрічі з громадськістю доктор Уляна Супрун запрошує до спілкування представників ЗМІ, яке заплановано на 12.30 в стінах Чернігівської міської лікарні №3.

Акредитація журналістів на спілкування з в.о.міністра охорони здоров’я доктором Уляною Супрун обов’язкова та здійснюється за електронною адресою: marianazbanatska@gmail.com або за телефоном (066) 966 47 08 Мар’яна Збанацька до 19.00 10 листопада 2016 року.  
Автор: Чернігівщина: події і коментарі

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації