До Чернігова приїздив Роман Насіров

15:59, 08 листопада 2016

ПіК

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров у рамках візиту на Чернігівщину відвідав пункт пропуску «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці ДФС та провів робочу зустріч з колективами Головного управління ДФС в області та Чернігівської  митниці.

Очільник Служби окреслив основні завдання, що стоять перед фіскальними органами на сучасному етапі. Одним з найважливіших є наповнення бюджетів усіх рівнів. Голова підкреслив, що за підсумками 10 місяців служба забезпечила  високі показники мобілізації надходжень до Державного і місцевих бюджетів. Детально зупинився Роман Насіров на питаннях, що особливо цікавили колектив.

Зокрема,  реформуванні, технічній модернізації, роботі, що проводиться керівництвом служби по збільшенню мотивації працівників (серед яких і питання оплати праці), матеріально-технічному забезпеченню та автоматизації процесів.   До колективу звернувся і присутній на зустрічі в.о. заступника Голови ДФСУ Мирослав Продан, який  наголосив на підвищенні скоординованості  податкового та митного напрямків. На даний час існує цілий ряд функцій, які вже є нероздільними. Серед позитивних прикладів реформування митного напрямку, навів цифри щодо зростання кількості митних  оформлень за принципом «єдиного вікна».

Це свідчить про ефективність даного нововведення, що почало діяти з серпня поточного року.
Автор: Сектор комунікацій відділу організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації