Тисячі квадратів нерухомості оформлені на дружину начальника Чернігівської митниці Шавлака

12:36, 07 листопада 2016

ПіК

Олександр Шавлак, начальник Чернігівської митниці ДФС, має у власності з 2008 року дві земельні ділянки у селищі Узруй, Новгород-Сіверського району. Площа земельних ділянок складає 2804 кв.м та 2500 кв.м. Також, у його власності з 1993 року значиться гараж у Чернігові, площею 32,4 кв.м. Решта нерухомого майна, яке зазначено у декларації, оформлено на його дружину та дочок.  Так, дружина головного митника Чернігова має у власності земельну ділянку, площею 2500 кв.м. у селі Старі Яриловичі, Ріпкінського району, 1271 кв.м. землі у Новоселівці, Чернігівського району та 2000 кв.м. землі у Чернігові.

Окрім того, на дружину зареєстрований житловий будинок у Чернігові, площею 477,8 кв.м. придбаний у 2012 році. Відповідно до декларації, на дружину Шавлака оформлені три земельні ділянки, площею 3650 кв.м., 1218 кв.м. та 9373 кв.м. у Боромиках. Також, дружина володіє житловим будинком у Боромиках, площею 616,3 кв.м. Окрім цього, на дружину головного митника Чернігова оформлена будівля складу у Боромиках, площею 498, 2 кв.м.

Дві доньки Шавлака мають по квартирі у Львові. Всі вони були придбані у 2014 році. Їх площа складає 44,8 кв.м. та 46,7 кв.м. З рухомого майна, дружина Олександра Шавлака має у власності легковий автомобіль ВАЗ 21113 2002 року випуску. Також, на дружину оформлено право керування авто SUBARU TRIBECA 2008 року випуску. А ось сам Олександр Шавлак має право керувати автомобілем свого батька MITSUBISHI PAJERO WAGON 2013 року випуску. Леся Шавлак, дружина головного митника Чернігова, з 2009 року має акції у ПАТ Чернігівоблбуд, номінальна вартість яких складає майже 640 тисяч гривень.

Також, Леся Шавлак має 74 % від загального капіталу підприємства ТОВ Доіс, що у грошовому вираженні складає 265 тисяч гривень. Як відомо, головою правління Чернігівоблбуд є досить відомий скандальний підприємець Віктор Демшевський. Він прославився виселенням чернігівців з гуртожитку. Дружина головного митника є кінцевим бенефіціарним власником п’яти підприємств, а саме: ПАТ Чернігівоблбуд, ТОВ Комак, ТОВ Памір, ТОВ НВП Максімич, ТОВ Доіс.А сам Олександр Шавлак лише одного БО Сіверська Земля. Працюючи керівником Чернігівської митниці Олександр Шавлак отримав заробітної плати 781 тисячу гривень. Його дружина у 2015 році отримала грошової допомоги на дитину у сумі 20,6 тисяч гривень та проценти на суму 367 гривень.

Донька Олександра Шавлака, будучи студенткою  ЛНУ ім Івана Франка, отримала стипендію у сумі майже 5 тисяч гривень. Дружина митника тримає готівкою 37 тисяч доларів. Сам же Олександр Шавлак жодних збережень і вкладень, згідно декларації, не має. Нагадаємо, що в інтернеті розгорівся скандал після призначення Шавлака по посаду виконуючого обов’язки волинської митниці. Лише тоді стало відомо, що партія незаконного бурштину була виявлена в пункті митного оформлення «Гомель-Белтаможсервіс» Гомельської митниці. Ця партія, за інформацією ЗМІ, перетнула кордон через пропускний пункт митниці «Нові Яриловичі», коли Олександр Шавлак очолював чернігівську митницю. Невдоволення волинян було визвано тим, що з Волинської області до Польші потрапляє все більше незаконного бурштину. У травні 2016 року Олександру Шавлаку не продовжили термін перебування на посаді у Волинській митниці. У той же час, згідно офіційного сайту ДФС, Шавлак був призначений на посаду керівника Чернігівської митниці 22 липня 2015 року. З того часу, він офіційно обіймає посаду головного митника Чернігова.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації