Новий орендар поставив новий міст через Мену

14:25, 03 листопада 2016

Свобода.Фм
Новий орендар поставив новий міст через Мену

Новий орендар поставив новий міст через Мену

Жителі Феськівки, що в Менському районі, радіють: орендує їхні землі нове підприємство, котре вже встигло зарекомендувати себе з позитивного боку. Зокрема, нещодавно його коштом у селі було споруджено добротний міст над річкою Мена, котрий сполучає Феськівку з райцентром. «ТОВ «Кролевецький» викупив частку майна ТОВ «Успіх-Мена», тож наші селяни продовжують договори оренди вже з новим інвестором, – повідомляє феськівський сільський голова Світлана Козел.

– Директор нового підприємства-інвестора Олександр Андрущенко, щойно з’явився у селі, одразу поцікавився проблемами громади і пообіцяв сприяти їх вирішенню. Поділилися з ним наболілим: старий міст, котрим щодня до Мени і назад курсував люд, вже зовсім струх і фактично розвалився. А через нього пролягає найкоротший шлях до Мени. За словами Світлани Володимирівни, горе-міст на балансі сільради не перебував, тож і коштів на його ремонт виділити не можна. Пропозиція надати допомогу від нового орендаря була якраз вчасною. «Я звернулася до березнянського підприємця Олексія Коноплі, розробили кошторис, – каже сільський голова.

– Інвестор без проблем перерахував 45 тисяч гривень на виконання робіт. А березнянці вже зі свого боку постаралися на славу. Он якого моста звели – на дубових палях, з товстезних дощок, зі зручними поручнями». А ще ТОВ «Кролевецький» запропонував  підтримку Феськівський сільраді технікою для розчищення снігу. Обіцяє виділити трактора, який тут, у селі, й стоятиме, та платити зарплату трактористові.

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації