Стали відомі переможці проекту «Бюджету участі»

09:16, 11 жовтня 2016

Високий Вал
Стали відомі переможці проекту «Бюджету участі»

Стали відомі переможці проекту «Бюджету участі»

Вчора, 10 жовтня, в Чернігівській міській раді ввечері закінчився підрахунок голосів чернігівців, відданих за проекти Бюджету участі (Громадського бюджету).   Всього проголосувало 18 тисяч чернігівців. З них 10 тисяч - за проекти в частині капітальних витрат і 8 - за проекти в частині поточних.   Про це повідомила заступник голови правління ГО «Ініціатива «Активні громадяни» Юлія Ніколаєнко на своїй сторінці в Facebook.  

В результаті підрахунку - в частині капітальних витрат по фінансуванню проходять 24 проекти із 31 поданих. Проект, що набрав найбільшу кількість голосів і в поточних і в капітальних витратах - школа №33. Тобто в школі №33 будуть відремонтовані вікна та стеля.   Проект, що набрав найменшу кількість голосів та пройшов (55 голосів) - проект №11-39 "Навчально-пізнавальний центр "Джерело надії".   Що стосується капітальних видатків, то тут пройшло всього 4 проекти: знову ж школа №33 з підтримкою в 1622 голосів, далі - проект №8 "Гарним людям - гарний відпочинок", проект №12-24 парк біля міської лікарні №1 та проект №16-26.   «Бюджет участі вчергове показує рівень розвитку нашого міста та суспільства. І якщо перемагають проекти з облаштуванням школи та лікарень, то, мабуть, що суспільство цього потребує», - прокоментувала Юлія Ніколаєнко.  

 На переконання громадського активіста Андрія Вареника, виграв той, у кого є база даних.   «Варіанти виходу з ситуації: серйозна медіакомпанія - популяризація проекту "Бюджет участі" протягом усього року, а не тільки за 2 тижні до голосування; відстеження реалізації проектів, які реалізовуються в поточному році», - написав чернігівець.   Нагадаємо, бюлетені рахували представники спеціальної робочої групи, створеної для реалізації проекту Громадського бюджету в Чернігові.   Як повідомлялося раніше, всього до голосування було допущений 61 проект, з яких 30 проектів передбачали капітальні видатки та 31 - поточні видатки. Загальний обсяг фінансування - понад 6,5 млн грн (по 50% цієї суми на кожний вид видатків). Найбільша кількість пропозицій стосувалася сфер освіти, культури й медицини.   У бюджеті Чернігова на 2017 рік на реалізацію проектів-переможців планується передбачити приблизно 6,5 млн грн.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації