Чернігівська «Укрпошта» змінюється

09:19, 06 жовтня 2016

ПіК

Позиція. Поштовий зв’язок, незважаючи на своє глибоке історичне коріння,  до сьогодні залишається одним з найпоширеніших і найдоступніших засобів комунікації. Тож уявити нинішнє життя без пошти – просто неможливо. І попри те, що протягом останніх років на ринку з»являється безліч операторів, Українське державне підприємство поштового зв»язку  «Укрпошта» займає найбільшу частку серед поштового-логістичних компаній України. Підприємство також має 100% доступ до послуг на всій території України та найбільшу мережу відділень.

В тому числі це безпосередньо стосується нашого регіонального представництва – Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта», яке ось уже півтора року очолює Олег Обушний. Для директора цей період був напрочуд складним, адже підприємство яке він очолив перебувало у жалюгідному стані: з багатомільйонними збитками, шаленою плинністю кадрів і мізерними зарплатами працівників. Та за півроку ситуацію вдалося докорінно змінити: з боргами розрахувались, навіть вдалося з прибутками завершити 2015-ий рік. А ще чернігівські поштовики вперше за довгі роки нарешті зустрічали Новорічні свята з премією.

Чим колектив, безперечно, завдячує організаторським здібностям і наполегливості свого керівника. Загалом за 9 місяців 2016 року у Чернігівській дирекції тричі піднімалась заробітна плата та п’ять разів виплачувались премії, що сприяло збільшенню середньої заробітної плати з 1430 грн. до 2100 грн. Чимало зусиль доклав директор Чернігівського філіалу до того, аби раніше збиткова Чернігівська дирекція свою 23-25-у позицію у рейтингу регіональних представництв змінила на першу п»ятірку. - Значною мірою наші здобутки залежать від послуг, що надає «Укрпошта» населенню, - пояснює Олег Обушний. Жодна поштово-логістична компанія та банківська структура не запропонує такого своїм клієнтам. Це ж можу сказати і стосовно наших конкурентів на ринку надання поштових послуг.

«Укрпошта» сьогодні – це не лише звична передплата періодичних видань (хоча в цілому Чернігівщина займає перше місце в Україні за кількістю передплаченої періодики), письмова кореспонденція чи видача пенсій. За останній період спектр поштових послуг  значно розширився і, так би мовити, осучаснився. Все більшої популярності набувають такі види послуг, як «Прискорена пошта», кур»єрська доставка, пересилання великовагових відправлень. - А ще ми вважаємо досить перспективною таку послугу, як виплата орендної плати за паї, - ділиться напрацюваннями керівник, - найбільші сільгосппідприємства області через наші відділення перераховують безготівкові кошти своїм орендодавцям, а в наших відділеннях громадяни вже отримують гроші за свої земельні наділи.

На сьогодні в системі «Укрпошти» на Чернігівщині функціонує 560 відділень, які є навіть у невеличких селах. Поштовики обслуговують понад 185 тисяч пенсіонерів, більшість з яких живуть у сільській місцевості. - Банківські установи не хочуть утримувати у маленьких населених пунктах свої відділення, тож навантаження, зокрема, з виплати пенсій ми беремо на себе, - зазначає Олег Обушний, - і таким чином обслуговуємо 80-90% громадян у селах, навіть попри те, що нам це часом зовсім не вигідно. Тобто, «Укрпошта» займається не лише господарською діяльністю, а й виконує більш важливу функцію – соціальну та й податків Чернігівський філіал Укрпошти за 2015 рік сплатив понад тридцять млн.грн. до бюджетів усіх рівнів. Думаю, за 2016 рік податків буде сплачено не менше.  І про клієнтів дбаємо, і про наших працівників не забуваємо. Намагаємось підвищувати рівень заробітних плат, створюємо комфортні умови для праці. У нас на сьогодні вже близько сотні автоматизованих відділень поштового зв’язку, причому не лише у містах обласного підпорядкування, а й у районних центрах і навіть великих селищах та селах. Отож за останні півтора року чернігівська «Укрпошта» змінюється на краще. Та попри осучаснення і різноманітні інновації, незмінною залишається її основна місія – служити людям.          
Автор: За повідомленням прес-служби Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації