У Чернігові бігли напівмарафон (відео)

14:02, 25 вересня 2016

Город.Сн

У неділю вперше в Чернігові відбулися змагання з бігу на дистанцію 21 кілометр – напівмарафон. Одночасно відбувалися забіги на менші дистанції, завдяки чому спортивне свято об’єднало як досвідчених спортсменів, так і початківців практично всіх вікових категорій.Близько ста п’ятдесяти любителів бігу зібралися на Красній площі Чернігова. Найбільшою дистанцією, яка й дала назву всьому заходу, був напівмарафон – 21 кілометр 97 з половиною метрів. Зрозуміло, що в цьому виді змагалися добре треновані бігуни. Наприклад, Дмитро Родіонов захоплюється бігом вже кілька років.

Однак паралельно проходили змагання і на інших дистанціях: напівмарафон ще можна було пробігти командно – естафетою по 5 кілометрів, а до того ж дорослі бігли три і десять кілометрів, а діти – один кілометр і чотириста метрів.

Забіги пройшли центральними вулицями міста, у три кола з періодичним поверненням на Красну площу. Таким чином глядачі могли постійно вітати й підтримувати своїх рідних та друзів – бігунів. Серед учасників забігів – чимало відомих людей, наприклад, у напівмарафоні – начальник управління молоді та спорту міської ради чемпіон-біатлоніст Андрій Дериземля, а на дистанції в 10 кілометрів – чемпіон з боксу Дмитро Митрофанов.

У напівмарафонській дистанції переміг відомий бігун Павло Олійник, уродженець Сновського району, який кілька років змагався й популяризував спорт у Черніові, зараз живе в Києві. Найшвидше з учасниць-жінок пробігла головну дистанцію дружина Павла Олійника Світлана, також досвідчена спортсменка.

Відтепер організатори змагань мають намір проводити напівмарафон у Чернігові щороку на День міста.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації