У Чернігові пройшов чемпіонат області з маунтинбайку (відео)

17:35, 20 вересня 2016

Город.Сн

Чемпіонат області з маунтинбайку пройшов у Чернігові на території лісопаркової зони Ялівщина. Понад 50 учасників взяли участь у змаганнях та боролися за особисті нагороди. Чемпіонат серед жінок, чоловіків та юніорів з Ніжина, Славутича і Чернігова тривав два дні. Велоспортсмени долали трасу протяжністю 2 км. Але кожен відповідно до вікової категорії мав проїхати різну кількість кіл: чоловіки – 10, юніори та жінки – 7. Змагалися між собою як вже знані чемпіони ветерани спорту, так і молоде покоління. І ті, і інші задоволені результатом.Тяжко далися велоперегони і найстаршому учаснику змагань Олександру Гоцачук. Хоча чоловік вже 8 років володіє маунтинбайком, але каже, з молоддю змагатися важко.

Організували змагання представники федерації велосипедного спорту Чернігівської області власними силами та за підтримки спонсорів. Проте жаліються, без фінансування не обійтися. Олександр Брічеєв, голова федерації велосипедного спорту Чернігівської області: «Финансирования у нас никакого нет. У нас нет никакой помощи со стороны областных и городских властей. Это очень дорогой вид спорта – дорого стоят велосипеды, запчасти к ним, и форма. И не у всех есть возможность заплатить за это».

Однак, каже Олександр Брічеєв, велоспорт у Чернігові не пасе задніх. Більше 30 медалей завоювали спортсмени на всеукраїнських змаганнях протягом року. Минулого тижня чернігівська команда повернулася з Тернополя, де проходив чемпіонат України з маунтинбайку, наші взяли бронзу.

На майбутнє представники федерації планують провести чемпіонат України саме у Чернігові. Запросити хочуть не менше двох сотень учасників, тому готуються вже зараз. Стартом до підготовки став обласний чемпіонат. В результаті якого перше місце серед чоловіків посів багаторазовий чемпіон з маунтинбайку майстер спорту чернігівець Сергій Петренко, другим після нього здолав трасу 16-річний багаторазовий призер Андрій Пономар. Першим серед юніорів став Микола Потебня, а у перегонах серед жінок перемогла спортсменка зі Славутича Тетяна Бурдіна.

Призерам вручили медалі та грамоти. Наприкінці чемпіонату маунтинбайкерів частували справжнім козацьким кулішем.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації